Posted in Ekstremalnie

Sport opcją na zachowanie zdrowia, czyli sport uprawiać

Jeszcze jakiś czas temu Polacy nie zaliczali się do zbyt aktywnych narodów. Czas chcieliby spędzać oczywiście przed ekranem komputera, który później zamieniliśmy na komputerowy monitor. Ostatnimi czasy wiemy już, że taki tryb życia nie prowadzi do niczego dobrego. Mimo to coraz więcej z nas decyduje się na polepszenie kondycji. A dyscyplin sportowych, które można wybrać jest dość mnóstwo.
Continue reading
Posted in Ekstremalnie

Jak właściwie przygotować własne ciało do wysiłku triathlonowego?

Powszechnie wiadomo, że szeroko rozumiany sport jest czynnikiem, który może wywrzeć wyjątkowo pozytywny wpływ na stan naszych organizmów. Przyjęło się uniwersalnie mawiać, że zdrowy człowiek, który w poważny sposób dba o własną sprawność fizyczną może bez problemu pokonywać wszelakiego rodzaju komplikacje mogące pojawić się na jego drodze. W tej sytuacji warto zauważyć, że formy naszej powszedniej aktywności ruchowej przybierają coraz to bardziej zróżnicowane formy.
Continue reading
Posted in Ekstremalnie, Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Planujesz wakacyjny urlop? Udaj się nad Bałtyckie wybrzeże

Obecnie większość rodaków posiada niezwykle wiele różnych alternatyw spędzania urlopu. Można podróżować po całej Europie, korzystając z propozycji tanich linii lotniczych. Mało tego, możemy także, w całkiem atrakcyjnych cenach, zakupić bilety do odległych krajów, takich jak Meksyk lub Tajlandia.
Continue reading
Posted in Ekstremalnie, Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Rozpoczęcie się sezonu wakacyjnego – jak ciekawie spędzić swoje wakacje

Razem z rozpoczęciem się ciepłych pór roku, zaczął się także czas tak bardzo wyczekiwany przez większość z nas – wakacje. To czas kiedy wreszcze możemy odpocząć i uciec od pracy choć na chwilę. Ci którzy są szczęściarzami i mogą sobie pozwolić na dłużysz wypoczynek dokładnie przygotowywują plan swoich wyczekanych wycieczek – nie istotne, czy w kraju, czy zagranicą, ważne, że z dala od obowiązków.
Continue reading
Posted in Ekstremalnie, Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Wakacje w siodle

Jest czas urlopów jak też letnich szaleństw. Z każdej strony zarzucani jesteśmy ofertami odpoczynku mniej albo w wyższym stopniu aktywnego. Pośród nich na pewno znajdują się propozycje niezatartych wczasów w siodle – jakie z nich wyselekcjonować? Czy nasze dzieciaki będą bezpieczne? Oto kilka wskazówek, na co zwracać uwagę przy wyborze jeździeckiego obozu.
Pewne oferty będą oferowały odpoczynek zorganizowany, inne – wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym.
Continue reading
Posted in Ekstremalnie

Kurs kitesurfingu oferowany okazuje się być na miejscu

Dużym powodzeniem szczycą się sporty ekstremalne, a co się z tym wiąże, możemy być pewni, że ich szeroka oferta usatysfakcjonuje również najbardziej wybredne osoby. Przez to właśnie warto się zastanowić, czy i my nie znajdziemy tam czegoś odpowiedniego dla siebie, szczególnie że będziemy mieli okazję przebierać, czy chcemy na ekstremalne wypady jechać nad morze albo w góry.

Continue reading
Posted in Ekstremalnie

Jaką metodą odszukać wykwalifikowanego trenera osobistego

Pragniesz rozpisać sobie plan treningowy triathlon pół-profesjonalny jest twoim marzeniem? Jeśli nie posiadasz odpowiedniego przeszkolenia, ciężko ci będzie samemu wszystko właściwie zorganizować. Musisz zdawać sobie sprawę jak najprościej zbilansować swoją dietę, rozplanować ćwiczenia na poszczególne dni tygodnia, właściwie się zmotywować. W tym przypadku konieczny będzie trener osobisty. Powie nam, jak wszystko rozplanować aby uzyskać najlepsze rezultaty. Jednak nie każdy specjalista może okazać się dla ciebie właściwy, dlatego warto wiedzieć, jakimi czynnikami się kierować, aranżując konkretną osobę.
Continue reading