Posted in Ekstremalnie, Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Planujesz wakacyjny urlop? Udaj się nad Bałtyckie wybrzeże

Obecnie większość rodaków posiada niezwykle wiele różnych alternatyw spędzania urlopu. Można podróżować po całej Europie, korzystając z propozycji tanich linii lotniczych. Mało tego, możemy także, w całkiem atrakcyjnych cenach, zakupić bilety do odległych krajów, takich jak Meksyk lub Tajlandia.
Continue reading
Posted in Ekstremalnie, Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Rozpoczęcie się sezonu wakacyjnego – jak ciekawie spędzić swoje wakacje

Razem z rozpoczęciem się ciepłych pór roku, zaczął się także czas tak bardzo wyczekiwany przez większość z nas – wakacje. To czas kiedy wreszcze możemy odpocząć i uciec od pracy choć na chwilę. Ci którzy są szczęściarzami i mogą sobie pozwolić na dłużysz wypoczynek dokładnie przygotowywują plan swoich wyczekanych wycieczek – nie istotne, czy w kraju, czy zagranicą, ważne, że z dala od obowiązków.
Continue reading
Posted in Ekstremalnie, Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Wakacje w siodle

Jest czas urlopów jak też letnich szaleństw. Z każdej strony zarzucani jesteśmy ofertami odpoczynku mniej albo w wyższym stopniu aktywnego. Pośród nich na pewno znajdują się propozycje niezatartych wczasów w siodle – jakie z nich wyselekcjonować? Czy nasze dzieciaki będą bezpieczne? Oto kilka wskazówek, na co zwracać uwagę przy wyborze jeździeckiego obozu.
Pewne oferty będą oferowały odpoczynek zorganizowany, inne – wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym.
Continue reading
Posted in Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Co to jest triathlon oraz jak się odpowiednio przygotować do zawodów?

Osoby zafascynowane sportem z reguły stawiają przed sobą wciąż wyższe poprzeczki. Nie wystarczy im już sam trening, pragną rywalizować z kimś i osiągać wciąż to lepsze rezultaty. Możemy się zatem spodziewać, że osoba zaczynająca swoją przygodę przykładowo z bieganiem, za pewien czas będzie chciała wziąć udział w maratonie. Połączenie wysiłku fizycznego z rywalizowaniem jest bowiem o wiele ciekawsze. Niektórym już nie wystarczy jedynie jeden rodzaj sportu oraz po czasie poszukują czegoś więcej. Taką interesującą odmianą może być przykładowo triathlon.
Continue reading
Posted in Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Myślisz o triathlonie? Pora pomyśleć o intensywnych ćwiczeniach, aby przyszykować się do niego wyjątkowo porządnie

Aktywność ruchowa powinna stać się istotną częścią życia człowieka, gdyż pomaga utrzymać ciało w dobrej kondycji i poprawić wydolność poszczególnych układów. Kluczowe jest, aby odnaleźć doskonałą dyscyplinę sportową dla siebie, dobraną pod względem warunków fizycznych konkretnej osoby, jak też oferującą dużo satysfakcji.
Continue reading
Posted in Eventy sportowe, Sprzęt dla sportowców

Planujesz wakacje? Odszukaj najciekawszą ofertę!

Wiosną, dużo osób rozpoczyna snucie planów urlopowych. Z pojawieniem się pierwszych promieni słonecznych, zastanawiamy się, dokąd to najlepiej byłoby się udać. Dzięki wszechobecnym tanim korporacjom lotniczym, posiadamy o wiele większe szanse na odszukanie propozycji mega last minute, niż zaledwie kilkanaście lat temu
Continue reading