Posted in Zdrowy tryb życia

Z jakiej przyczyny wskazane jest spożywać pestki moreli oraz spiruline? Dowiedz się tu

Pestki moreli mają sporo cennych i wartościowych składników oraz minerałów, jakie mają ogromnie korzystny wpływ na nasze zdrowie. Mają mnóstwo witamin, są też bogate w magnez i amigdalinę. Co więcej zawierają wiele witamin, między innymi mają witaminę B15, czyli kwas pangamowy. Dzisiaj pestki moreli gorzkie odkryjemy w wielu sklepach, jakie oferują naturalne suplementy diety, należałoby zapoznać się choćby z ofertą sklepów internetowych.

Pożądane byłoby jednak pomnieć, że nie należy spożywać więcej aniżeli dwie pestki

suplementy diety

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

codziennie, ponadto nie mogą być one surowe. Wcześniej należy je prawidłowo przygotować, najlepiej zastosować je do gotowania albo również do pieczenia. Pestek moreli nie wolno też podawać dzieciom.

Spirulina to alga, która jest faktycznie niezwykłą rośliną, bo zawiera duże stężenie bardzo rzadkiego kwasu gamma-linolenowego. Kwas ten jest odpowiedzialny za wiele rzeczy, między innymi cudownie obniża ciśnienie krwi, co więcej działa również przeciwzapalnie i wspomaga funkcjonowanie układu immunologicznego. Spirulina wspaniale łagodzi również objawy napięcia przedmiesiączkowego, ma również znakomity wpływ na wzmocnienie włosów, skóry oraz paznokci. Zawiera multum aminokwasów, a także białko, magnez albo potas, jest ogromnie łatwo przyswajalna przez organizm. Przyczynia się również (więcej pod tym linkiem) do słusznego działania tarczycy, ma działanie antyalergiczne i przeciwzapalne. To zaledwie parę doskonałych właściwości, jednak jest ich jeszcze niezmiernie dużo.

Potrzebny będzie Ci link do wpisu (https://www.vivamedica.pl/wizyta-u-osteopaty-jak-sie-przygotowac/)? Nie martw się. W naszym kolejnym artykule odnajdziesz wszystko, czego poszukujesz. Zachęcamy!

Spirulinę, podobnie jak pestki moreli, bez kłopotu znajdziemy dzisiaj w sklepach z naturalnymi suplementami diety. Bezsprzecznie pożądane byłoby zaopatrzyć się w ten zdumiewający artykuł, szczególnie że koszt zakupienia spiruliny wcale nie jest wysoki. Spirulinę zdołamy także bez kłopotu wykupić w aptekach, zarówno stacjonarnych jak także online.