Posted in Bez kategorii

Wznieść się jak ptak i patrzeć na świat z lepszego rozmiaru.

Poczuwać adrenalinę przychodzącą nam do całego ciała. Na chwilę zamknąć się od codziennych spraw i poczuć właściwe Ja. Codziennie przeżywamy stres. Jesteśmy ubiegani i nie wiemy co zrobić szybciej. Staramy się iść za innymi, a w tym dużym zapale zapominamy na nas samych. Na to co i jak odczuwamy. Nie mamy chwili pielęgnować swój wizerunek fizyczny, psychiczny i duchowy. Paragliding potrafi być właśnie jedną z dyspozycji, która spowoduje, że jeszcze raz poczujemy siebie w 100%.

rzut z lotu ptaka na miasto

Autor: Francisco Anzola
Źródło: http://www.flickr.com
Sami my, atmosfera, chmury i super krajobraz. Przy użyciu tego, jesteśmy w stanie odczuć siebie tu i obecnie. Skoncentrować się na emocjach. Nie myśleć na nic innego. Może to być jeden z najprostszych możliwości jak się odciąć od ziemi. Paragliding można komuś kupić w prezencie. Jeśli, ktoś lubi sporty ekstremalne, to na pewno się tym zachwyci. Możemy również skorzystać z wszelakich kursów nauczaniach, wskutek których jesteśmy w stanie podszkolić się w tym sporcie. Te kursy proponowane są jak w Polsce tak jak we Francji,Alpach i innych krajach. Nie należy zdobywać natychmiast nowego sprzętu. Większość placówek posiada własne wyposażenie. Po kursie dowiemy się więcej informacji o urządzeniu, wskutek jakich możemy zakupić dla nas ten właściwy. Lekcje są plus minus pięciu dni i są rozdzielone na trzy etapy. W lekcjach duży nacisk stawia się na ochronę, gdyż jest ono w tym sporcie najważniejsze. Z lotu można otrzymać nagranie, jakie jest niesamowitą pamiątką na stałe – tutaj.

skok na bungee

Autor: Mark Harkin
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy mieć pożytek i z innych wyborów. Jest dużo sportów, w których pojmujemy sami siebie i poza tym to, do czego w sumie jesteśmy zdolni. Więcej adrenalinowe sporty, w charakterze na przykład bungee jumping, też są w stanie w nas pokazać innych ludzi. Przy użyciuktóregokolwiek sportu, odczuwamy, że żyjemy. Wszystko w nas się pobudza i motywuje do czynienia. Nie ograniczajmy się do rzeczy, jakie już znamy. Rzeczy, które są wokół nas, są dla nas. Są tutaj po to, by je wypróbować i używać. Strach jest pierwszym z pierwotnych naszych ograniczeń. Zmieńmy bariery porażki i strachu w bariery sukcesu.