Posted in Bez kategorii

Jeśli chcesz karmić dziecko piersią, należy mieć kilka akcesoriów

Macierzyństwo to magiczny czas w życiu każdej kobiety. Jednak pierwszy maluch to nie tylko samo szczęście. Wiele matek przeżywa lęk przed tym, czy sobie poradzą. Często szukają one pomocy przeszkolonego doradcy.

Woda źródlana Mama i ja

Autor: Mama i ja
Źródło: Mama i ja
Wiele wątpliwości może budzić tak naturalna czynność jak karmienie piersią.

Hej, sprawdź to (https://www.briju.pl/bizuteria/bizuteria-z-grawerem), jeśli dotąd nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej atrakcyjnej stronie a zobaczysz, że jest ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Aktualnie wiele młodych kobiet decyduje się karmić jak najdłużej, jednak nie wszystkie mają świadomość, jak usprawnić tę czynność. Tymczasem producenci akcesoriów do karmienia mają w ofercie mnóstwo pomocnych gadżetów. Pamiętajmy, że karmienie piersią jest bardzo dobre dla zdrowia noworodka, stąd też warto zorientować się, jak prawidłowo karmić, jak również jak pokonać potencjalne trudności związane z laktacją.

Niezbędne porady można uzyskać w poradni laktacyjnej. Doradca laktacyjny doradzi, jak się przyuczyć do tej czynności.Całkiem dobrym źródłem informacji jest też internet. Na licznych portalach umieszczane są filmiki z instruktażem, a na forach internetowych można się wymienić swoimi doświadczeniami z innymi matkami. Poza tym warto się zapatrzeć w pomocne akcesoria, które przydadzą się w okresie karmienia. Często kobiety obawiają się, że niemowlę otrzymuje za mało pokarmu. Pamiętajmy, że laktacja musi zostać właściwie pobudzona na początku . Również ból podczas karmienia może powodować zaburzenia.

W okresie karmienia warto kupić dobry biustonosz, który ułatwi dostęp do piersi. Właściwie uszyty biustonosz modeluje piersi. Pomocny okaże się również zakup dodatkowych wkładek. Wkładki laktacyjne Tommee Tippee () są wygodne i przydadzą się zwłaszcza w pierwszych

nodik

dniach karmienia. W sklepach internetowych jest bardzo różnorodny wybór tego typu produktów. Skuteczne wkładki powinny być wygodne i nie odznaczać się pod bluzką. W zależności od naszych upodobań możemy zakupić produkt jednokrotnego lub wielokrotnego zastosowania.

Kolejnym niezbędną rzeczą jest laktator. Z pewnością docenią ten wynalazek matki, które muszą szybko wrócić do pracy i wciąż karmić piersią. Laktator elektryczny Tommee Tippee jest pomocnym urządzeniem, które pozwala na bezpieczne ściąganie pokarmu, wspomagając naturalny proces karmienia.

Młode matki potrzebują tego typu rzeczy. Może więc lepiej zastanowić się nad takim właśnie przydatnym prezentem, niż podarować noworodkowi maskotkę. Naturalnie jeśli chcemy już nabyć coś dla dziecka, lepiej wybrać smoczek. Przykładowo gryzaki Tommee Tippee (przejdź do strony) są wykonane z materiałów chłodzących dla dziecka, a także przynoszą ulgę w bolesnym okresie ząbkowania.