Posted in Bez kategorii

Jakie garnki oraz gadżety najkorzystniej jest nabyć do swojej kuchni?

Jeszcze całkiem niedawno wybór patelni i garnków był w Polsce w zasadzie niewielki. Dzisiaj istotnie się to zmieniło. Do wyboru mamy nie jedynie klasyczne emaliowane garnki, ale również z ceramiki, odporne na wysoką temperaturę, z aluminium. Tyczy się to także patelni. Które więc kupić? Pośród garnków z ceramiki oraz foremek do wypieków na uwagę zasługuje firma Emile Henry. Emile Henry jest marką francuskiego pochodzenia.

foremki do pieczenia

Autor: DrivingtheNortheast
Źródło: http://www.flickr.com

W pierwszej kolejności wyroby pojawiły się już w roku 1850. Elementy powstawały początkowo w niedużej fabryce ulokowanej w okolicach Burgundii. Obecnie produkty kuchenne sygnowane tą marką znane zdają się być niemal w każdym zakątku świata. To akcesoria, które charakteryzują się wysoką jakością. Tworzone w procesie wypalania w temperaturze, która przekracza 1000 stopni C. są bardzo trwałe i wytrzymałe na zmienną temperaturę. Wykończony produkt będzie oznaczony inicjałem osoby, która pracowała przy jego produkcji. Pośród produktów oznakowanych marką Emile Henry znajdziemy garnki, foremki do ciasta, brytfanny, formy do przygotowywania terrin, platformy grillowe, formy do wypieku chleba oraz bagietek. Bardzo szeroki wybór elementów kuchennych proponuje firma Silit. Garnki Silit wyróżniają się uznaniem klientów za wysoką jakość oraz nowoczesny wygląd. Garnki Silit są wykonywane niezwykle starannie z materiałów bardzo wysokiej jakości. Produkty prezentowane przez markę mogą używać osoby z alergią. Do ich produkowania wykorzystuje się surowców, które w swoim składzie nie zawierają niklu. Proces przygotowania posiłków nie zabiera zbyt wiele czasu. Cechą charakterystyczną produktów kuchennych marki Silit będzie specjalne dno

gotowanie

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

.

W propozycjach oferowanych znajdziemy elementy wykonane z wyróżniającego się niebywałą trwałością Silarganu jak też naczynia ceramiczne. Pośród garnków i patelni znajdziemy modele uwzględnione do wykorzystywania w kuchenkach gazowych, na prąd oraz indukcyjnych. Różnorodna pojemność zestawów umożliwia wybrać naczynia najlepiej przystosowane do naszych potrzeb. Mniejsze komplety wykonane są z jedynie trzech części, największe komplety to zestawy pięcioelementowe. Dzięki temu każda pani domu ma szansę znaleźć komplet dla siebie idealny.