Posted in Bez kategorii

Implanty jako sposób na uzupełnienie zębów

Piękny, lśniący uśmiech to marzenie wielu ludzi. Natomiast są w życiu rozmaite sytuacje, gdy jesteśmy zmuszeni usunąć ząb. Pocieszające jest to, że są rozwiązania, aby uzupełnić zęby.
Nowoczesna stomatologia zapewnia dużo możliwości w przypadku utraty zębów, jednym z nich są implanty.

Jest to niewielki tytanowy wkręt umieszczany na stałe w kości szczęki, lub żuchwy. Doskonały implant dentystyczny winien być wytrzymały, skuteczny i nie wyróżniać się własnym kolorem na tle naturalnych zębów. Winien go zakładać stomatolog z biegłością i stosownymi kwalifikacjami. Jest to najbardziej nowoczesne i bardzo normalne wyjście w przypadku niedostatku pojedynczego, bądź kilku zębów. Implanty cennik jest dostępny w każdym gabinecie, jaki trudni się tego typu zabiegami. O wszczepieniu implantu rozstrzyga forma kości szczęki i żuchwy, także całościowy stan zdrowia. Przy rozległych niedostatkach w uzębieniu implanty zdołają stanowić podpory konstrukcji protetycznej. Nawet dwa implanty zapewniają dodatkowe utwierdzenie i doskonale stabilizują protezy (zweryfikuj protetyka Wrocław z www.aurident.pl) pełne. Implanty wyglądają i zachowują się jak prawdziwe zęby. Ze względu na swoją budowę są połączone z kością na stałe.

przeziębienie

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
apteczka z lekami

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Po założeniu implantów trzeba dokładnie szorować zęby i przychodzić co pół roku na kontrolę do dentysty.

Przy niezadowalającej higienie jamy ustnej naokoło implantów nagromadzają się bakterie, to natomiast może wywołać miejscowy stan zapalny dziąsła, a w następnej kolejności zakażenie kości. Implanty to rozstrzygnięcie długoterminowe, przy kontroli i prawidłowej higienie jamy ustnej mogą one wystarczyć na całe życie.