Posted in Zdrowy tryb życia

Do czego może doprowadzić koniec związku z wybrankiem serca?

Ałaaaaa! Przenikliwe rwanie zęba niemalże całkiem ją obezwładniało. Nie mogła normalnie myśleć, zwyczajnie mówić, normalnie funkcjonować. Tak, to była wina dużej liczby konsumowanych przez nią ostatnio słodkości.

I naturalnie jej ostatniego faceta, bo to z jego powodu zaczęła ostatnio jeść taką ilość słodkości.
Ręczniki jednobarwne

Autor: Huckleberry Hax
Źródło: http://www.flickr.com

A przecież jej najlepsza przyjaciółka mówiła jej, aby nie jadła takiej ilości cukierków. Cały czas uprzedzała: jeśli zamierzasz jeść tyle słodyczy, to będzie Ci niezbędny jakiś odpowiedni dentysta Wrocław. Co najmniej myj zęby po każdym posiłku, zwłaszcza, jeżeli miał jakąś zawartość węglowodanów. Twierdziła, iż zrobi się tyle dziur w uzębieniu, iż dentysta Wrocław będzie musiał powyrywać wszelakie zęby, zatem lepiej opanować się zanim dojdzie do czegoś jeszcze mniej przyjemnego niż jest teraz. Bo co się stanie, gdy nawet dentysta Wrocław opuści dłonie? Lepiej do takiego stanu nie doprowadzić. Przeto należałoby myć zęby kilka razy dziennie i zredukować liczbę spożywanych słodKości. Koleżanka powiedziała, aby wykonać na złość ex partnerowi i dać jemu wszystkie czekoladki, które są w moim mieszkaniu. Tak, niech on także trochę pocierpi na krześle dentystycznym! A jak!
maluch

Autor: PR Solution
protezy zębowe wrocław

Autor: Fox Wu
Źródło: http://www.flickr.com
Niechaj po pewnym okresie także on przekona się, iż wymagane jest odnalezienie jakiegoś protetyka dentystycznego, jaki wykona specjalistyczne protezy zębowe Wrocław. A co! Przecież to przez niego tyle cierpię… To znaczy nie przez protetyka a przez byłego chłopaka oczywiście. Zostawmy w ciszy protetyka stomatologiczego. On przecież robi wyłącznie dobre protezy zębowe Wrocław – protetyka Wrocław.

Hmm, interesujace czy ten protetyk posiada już swą narzeczoną? Jeśli nie, to mogłabym wciąż jeść tyle cukierków. Czyż to nie nadzwyczajne? A technik co parę lat tworzyłby mi niedrogie implanty Wrocław. Muszę do niego zadzwonić!