Posted in Bez kategorii

Wytworny facet znaczy zadbany mężczyzna

Branża kosmetyczna niewątpliwie jest jedną z najogromniejszych gałęzi gospodarki ogólnoświatowej. W naszej ojczyźnie perfumy kojarzą się z jednej strony z luksusem z drugiej – jeszcze do niedawna – prawie tylko z paniami. W głowach dzisiejszych 30 latków czasami jeszcze pojawia się pogląd iż eleganckiemu dżentelmenowi wystarczy umyć się przy pomocy szarego mydła. Nie wiadomo czy jest to dla męskiego czytelnika dobra czy kiepska informacja, niech to rozstrzygnie samodzielnie ale czasy kiedy szykowny mężczyzna mógł nieopodal drogerii przejść z dumą cesarza minęły.

Nie by od razu biec spod sklepu z gadżetami elektronicznymi pod perfumerię, jednakże dobrze czasem zorientować się w trendach. Zobacz również: Kosmetyki Biotherm Homme Banalny wybór który mieli nasi tatusiowie już jest nie obowiązujący.

Kosmetyki do ciała

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesny mężczyzna podobnie jak jego lepsza połowa ma duży wybór jeśli idzie o kosmetyki od modnych marek światowych przez klasyczne dobrze znane lokalne firmy, które nawiasem mówiąc są coraz to bardziej modne za granicą. Rzecz jasna autentycznymi rekinami na tym rynku są Francuzi. Od zawsze są synonimem wdzięku i dobrego smaku. Można oczywiście dysputować nad tym czy ta czy taż inna firma jest lepsza lub gorsza. Nie ulega jednak dyskusji, iż francuskie kosmetyki są synonimem jakości.

Masz ochotę doszkolić się z tego interesującego tematu? Więc świetnie trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to polski dentysta dublin i przejdź do kolejnej strony.

Tak ja powszechnie nie ulega kwestii, iż niemieckie auta są oszczędne i trwałe, tak francuskie perfumy są najlepszej jakości. To potomkowie Moliera narzucają trendy. Nie inaczej jest z wyrobami francuskiej firmy Clarins. Jak gros firm z branży zapachowej pierwotnie jej wyroby kierowane były do pań. W tradycyjnym świecie bowiem to panie z reguły były odbiorcami mody i wszystkiego co jej towarzyszyło. Przemiany kulturowe ostaniach czterdziestu lat sprawiły coś w typie przewrotu.

Czy zaintrygował Cię wpis? Tak? To śpieszymy z newsem, że zrobiliśmy dla Ciebie darmowy dostęp (http://www.okulus.pl/) do nowych postów pod poniższym linkiem.

To co kiedyś było nie do pomyślenia dziś jest jak najbardziej aprobowane. Autor:

Stąd w przedsiębiorstwach takich jak Clarins linie produktowe męskie dorównują wielkością i zróżnicowaniem artykułom dla pań. Nie jest dzisiaj już niczym dziwacznym że proponowane są przykładowo męskie kosmetyki które w swym składzie mają wyciągi z planktonu czy wodę ze źródeł geotermalnych. Taką właśnie linią wyrobów jest Biotherm Homme.