Posted in Bez kategorii

W jaki sposób wyposażyć salon kosmetyczny

Fachowy zakład kosmetyczny to miejsce, w którym bez żadnego strachu możemy powierzyć swoją urodę w ręce biegłej kosmetyczki. Ekskluzywne salony wyróżniają się najwyższą jakością obsługi klienta możliwą dzięki zatrudnieniu doświadczonych fachowców, lecz także należytym wyposażeniem pomieszczenia. Dzięki wysokiej próby sprzętom oraz sprzętom, zakład staje się znakomitym miejscem do komfortowej oraz skutecznej pracy, co natomiast przekłada się na zadowolenie ludzi korzystających z proponowanych tam usług.

sterylizator

Autor: Sascha Pohflepp
Źródło: http://www.flickr.com
Na co zatem zwracać uwagę w trakcie kompletowania bądź uzupełniania ekwipunku salonu kosmetycznego? Podstawowymi meblami, które znaleźć można w każdym wnętrzu tego rodzaju, będą krzesła kosmetyczne. Dobierając tenże składnik wyposażenia dobrze jest zdecydować się na oprzyrządowanie z wygodnym, hydraulicznym podnoszeniem jak też obniżeniem.

Jeśli fascynuje Cię omawiany artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej na taki temat, to niewątpliwie pełny wpis okaże się tutaj bardzo pomocny.

W asortymencie mamy meble uniwersalne (potrzebne w wizażu oraz masażu), jak i takie, jakie dopasowane są celowo do robienia pedikiur.

Profesjonalny fotel zaopatrzony jest w bez trudu zmywalne poszycie oraz pałąk na utwierdzenie jednorazowego prześcieradła czy ceratki. Wybór fotela powinien być podyktowany głównie jego funkcjonalnością, aczkolwiek nie bez znaczenia jest też wygląd. Warto dobrać sprzęt pasujący do charakteru aranżacji pomieszczenia lokalu. Wapozony. Te niezbędne każdej kosmetyczce aparaty wytwarzają ciepłą lub zimną parę jak również ozon. Ich funkcją będzie zmiękczenie a także dezynfekcja skóry, przyspieszenie obiegu krwi, co znacznie poprawia rezultaty

sterylizator

Autor: Clive Darra
Źródło: http://www.flickr.com

masażu. Niektóre modele umożliwiają też przeprowadzenie aromaterapii a również ziołolecznictwa.

Nie tyle przydatnym, co niezbędnym z uwagi na prawo sanitarne elementem ekwipunku salonu jest sterylizator kosmetyczny – zapraszam na stronę. Posiadając profesjonalny rynsztunek tego typu, można wykorzystywać przeróżne przybory wielokrotnego użycia bez narażania zdrowia swych klientów. Wymaganie sterylizacji przyrządów sprawia, że każdy salon kosmetyczny jest praktycznie zobowiązany do posiadania sterylizatora bądź autoklawu. W jakimkolwiek liczącym się zakładzie kosmetycznym znaleźć też możemy lampy UV określone do utwardzania żelu a również do przeprowadzania zabiegów manikiur a także pedikiur. Profesjonalny ekwipunek tego rodzaju musi posiadać wyłącznik czasowy i znaczną moc urządzenia.