Posted in Bez kategorii

Uzdrawianie kwantowe a także duchowe – a więc, leczenie bez ingerencji w fizyczne wnętrze naszego własnego ciałka

Na jakich zasadach polega uleczanie kwantowe i jakimi rzeczami się różni od bioenergoterapii? A uzdrawianie duchowe? Na jakich zasadach ta rzecz działa i w jakich rzeczach dopomaga? Czy obie formy uleczania są bezpieczne i skuteczne? Tego wszyściutkiego dowiesz się, czytając nasz nowiutki artykuł!

moda

Autor: BOSS Green
Źródło: BOSS Green
dziecko

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Bioenergoterapia to stosowany jeszcze niedawno temu termin, który to wielu personom kojarzy się z naciąganiem naiwnych person, oraz nawet i zwyczajną głupotą. Istnieje jednak bardzo wiele zwolenników tej konkretnej metody, która zaliczana jest do działu medycyny niekonwencjonalnej.

Jeśli prezentowany tekst jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link szkoła rodzenia wrocław, a zgłębisz więcej informacji, które Cię bardzo zafascynują.

Dlaczego jednak mówimy o tym, skoro w temaciku nie ma o tym słówka? Otóż jest, lecz pod inną nazwą. Od niedawnej pory bioenergoterapię przezywa się: uzdrawianie kwantowe, które często mamy możliwość wynaleźć pod hasełkiem: „Leczenie bez skalpela”. Polega ona na leczeniu dotykiem, i chociaż autentyczność takiego typu zbiegów – fakt, czy one działają – nie bywa nigdzie potwierdzony z naukowego punktu widzenia, to wielu ludzi w to wierzy. Bywa to najprawdopodobniej zasługa siły sugestii, która potrafi zdziałać często niemożliwe.

Kobieta, piegi

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia
Jeśli chodzi o uzdrawianie duchowe, to jeżeli w dobry sposób się tej rzeczy po przyglądać, bywa to rodzaj terapii, jednak przeprowadzany nie poprzez osoby po studiach psychologicznych, jednakże osoby posiadające certyfikaty a także dyplomy z przeróżnych zajęć związanych z duchowością a także tak nazywanymi „Bioradami”.

Tego typu uzdrawianiu można się poddać w wielu trudnych sytuacjach. Ogólnie rzecz ujmując obie metody uleczania same w sobie są bezpieczne, jednak dużo zależy od naszego własnego nastawienia. To samota sam rzecz tyczy się co do ich skuteczności.