Posted in Zdrowy tryb życia

Skuteczne leki naturalne do walki z rakiem

Nowotwór to choroba, która stało się przyczyną wielu śmierci we współczesnym świecie. Niestety, badaczom ciągle nie udało się zsyntetyzować działającego leku na nowotwory, choć ciągle pojawiają się kolejne wiadomości o sporych postępach w tej najtrudniejszej batalii w nauce.

Raka jeszcze nie można kompletnie zniszczyć, jednak wiemy już, jakie rzeczy mogą zmniejszyć szansę na jego ekspansję. Spożywanie niektórych owoców może uczynić, że nigdy nie zachorujemy. Poniżej wskazujemy 3 takie dobra spożywcze, które są świetne dla zdrowego życia i potrafią ochronić przed ekspansją raka.
Oliwa jest znana przez ludzkość od wieków. Wiadomości o niej są na przykład w Nowym i Starym Testamencie, ponieważ drzewa oliwne kwitną właśnie w południowych rejonach świata.

Zobacz obfite w treść przydatne informacje (http://dermamed.com.pl/cennik-medycyna-estetyczna), zawierające przydatne dane na przedstawiany wątek – wejdź zatem tu oraz zgłąb wiadomości, które Cię ciekawią.

Tłuszcz z tego pięknego drzewka jest świetny dla organizmy. Jak wykazały najnowsze eksperymenty naukowców, także jego liście mają zbawienne właściwości. Podczas serii prób okazało się, że liść oliwny, a konkretniej ekstrakt z niego, wzmacnia rezultaty leczenia toksycznymi chemikaliami. Ekstrakt z liści oliwki obok tego ma mocno zabójcze oddziaływanie na komórki nowotworowe raka skóry. Identycznie jest w wypadku białaczki i nowotworu biustu. Jak widać, liść oliwny może posiadać sporą rolę podczas kuracji, oddziaływania prewencyjne nie zostały jeszcze wykazane.

Granat to wspaniały owoc. Jego wyciąg jest ożywczy, a jak wykazały eksperymenty, posiada sporo właściwości, które potrafią zwalczać zdegenerowane komórki nowotworowe. Sok z granatu bardzo demolująco działał na komórki nowotworu biustu, jelit i prostaty. To sprawia, że zwłaszcza panowie po 50. muszą często przyjmować ekstrakt z tego egzotycznego owocu, by nie dopuszczać do rozwoju częstych nowotworów prostaty. Co ciekawe, granat jest owocem, który wykazuje bardzo zbawienny wpływ na formę organizmu w innych kwestiach. Pomaga przepędzić różne schorzenia krwioobiegu i zapalenia, sprowokowane przez zarazki.

Warzywny sposób na zdrowie

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Granat i liść oliwny są znane zwykłemu obywatelowi kontynentu europejskiego, w przeciwieństwie do rzadkiej rośliny z wysp Pacyfiku – noni. Wielu osób, które zajmują się medycyną naturalną,zaleca spożywanie noni w celu zniszczenia wielu schorzeń.

Zajmują Cię różnego typu specjalistyczne artykuły? Zatem idź tutaj (https://apteka.sloneczna24.pl/homeopatia.html) i przeglądaj nasze nowe wpisy na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją opinię.

Od niedawna klasyczna medycyna bada właściwości tego rarytasu. Jak dowiedli naukowcy, systematyczne spożywanie ekstraktu z noni ma duży wpływ na zastopowanie rozwoju komórek nowotworowych między innymi w piersiach. Również w czasie trwania walki z rakiem warto przyjmować wyciąg z tych owoców, by wesprzeć ciało w batalii z chorobą. Lekarze twierdzą jednak, że nie powinno się spożywać soków z noni w czasie chemioterapii.

To jasne, że warto łykać suplementy z tymi składnikami. Trzymajmy kciuki za naukowców, by kontynuowali swoje prace i namierzali następne działające produkty. Źródło: .