Posted in Bez kategorii

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Czy wiesz, iż powinieneś przeprowadzić dla praktycznie każdego pracownika kurs BHP?

Czy wiedziałeś, iż przeprowadzenie kursu BHP praktycznie dla każdego pracownika jest konieczne abyś w ogóle mógł dopuścić go do pracy? Okazuje się, że wiele spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym zielonego pojęcia.

Nowe laptopy z linii Satellite Pro

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Sprawdź, co grozi Ci za zaniechanie dopełnienia tego obowiązku, a jednocześnie jak niewielkim kosztem zorganizować takie szkolenie dla swych pracowników.
Po co te szkolenia?
Ogłoszenia

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli dopuszczasz do pracy pracownika, który nie posiada aktualnego kursu BHP, przede wszystkim musisz liczyć się z obowiązkiem zapłacenia kary. W dużych miastach właściwe organy przeprowadzają tego rodzaju kontrole praktycznie przez cały czas, więc właściwie nie można uniknąć odpowiedzialności za to zaniechanie – nic zatem dziwnego, iż przykładowo kursy BHP Warszawa które organizuje cieszą się tak dużym powodzeniem. Również komfortową sytuacją nie będzie niewątpliwie przypadek, gdy dojdzie do jakiegoś wypadku na terytorium Twojego zakładu pracy, a wówczas okaże się, że któryś z pracowników nie miał aktualnego kursu BHP – -> zobacz przykłady.
Gdzie więc zorganizować szkolenie?
Wiesz już, iż niewątpliwie nie można lekceważyć konieczności przeszkolenia pracowników.

Szukając godnych obejrzenia materiałów, kliknij na ten odsyłacz. Naprawdę zalecamy tę ofertę (http://www.trenerzy.pl/), gdyż ona z pewnością też przyciągnie Twoją uwagę.

Jeżeli masz zaprzyjaźnioną jakąś większą firmę, która zatrudni własnego eksperta od BHP, wówczas możesz posłać swoich pracowników na kurs akurat tam – niewątpliwie nie będzie Cię to wiele kosztować – zdecydowanie pomocna strona, mądrze jest odwiedzić.

Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, wtedy powinny zainteresować Cię szkolenia BHP online – zwykle nie są zbyt kosztowne, a jednocześnie można je zrobić praktycznie od ręki.

Hej, sprawdź to, jeżeli dotąd nie wiesz o tej niesamowitej stronie a upewnisz się, że jest ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Na dodatek są honorowane przez wszelkiego rodzaju urzędy, zatem z pewnością jest to dobre rozwiązanie.