Posted in Bez kategorii

Nie obawiajmy się ratowania swojego małżeństwa!

Chcemy nareszcie dorównać USA – w szczególności w poziomie życia, gospodarki, rynku pracy, etc. Jednak jest z pewnością coś z czego w żadnym razie nie powinniśmy brać przykładu: mianowicie rozchodzi się o znaczącą liczbę spraw rozwodowych. Można tak naprawdę śmiało powiedzieć, że Amerykanie powariowali na tle rozwodów! Przecież nie we wszystkich przypadkach wzięcie rozwodu jest konieczne. Owszem – na przykład zdrada małżeńska jest bardzo sensownym powodem rozwodu, lecz bardzo często przyczyną jest chociażby duża kłótnia, która powoduje, że wcześniej nawet szczęśliwi małżonkowie decydują się na rozejście się.

para

Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com
A może zwykła psychoterapia – chociaż zasadniczo mieszkańców USA nie trzeba mocno przekonywać, ponieważ to właśnie w Stanach Zjednoczonych w ogóle się ona „urodziła”. Może przejdźmy do polskiego podwórka: a więc co mogą robić małżonkowie, którzy na tę chwilę są w bardzo dużym konflikcie ze swoim małżonkiem – na tyle solidnym, że na poważnie biorą pod uwagę rozwód. Najbardziej istotna rada: w żadnym razie nie należy przesadnie bać się psychologów. Często psychoterapeuta jest w sumie prawdziwym cudotwórcą, który powoduje, że takie małżeństwo, które tak jakby było do „kasacji”, na nowo jest w stanie odkryć swoje uczucie. Jeśli ktoś ogląda House of Cards – genialny serial, kojarzy parę prezydencką, która w obliczu dużych kłopotów po prostu udała się na psychoterapię.

Ten bardzo interesujący wpis ma swoje odpowiedniki na innych witrynach. Wejdź zatem na hiperłącze do www (https://psycholog-seksuolog.com/) i przeglądnij je.

Nie ma żadnego sensu spojlerować, ale możemy mieć pewność, iż owe spotkania, chociaż bardzo zniszczyły ich działalność polityczną, zdołały uratować sakramentalny związek (sprawdź dobrych psychologów).

Profesjonalny psychoterapeuta kraków jest niejako przyjacielem – chociaż z pewnością dosyć nietanim. No cóż, choć pewnie niektórzy ludzie rzekną, że niejako płacimy za zwykłą rozmowę, którą przecież moglibyśmy przeprowadzić bez opłat, to jednak takie postrzeganie zawodu psychoterapeutów nie ma sensu. Prawda jest taka, że jeżeli nie uważamy, iż całkowicie nasze uczucie do żony/męża zgasło, dzięki właśnie psychoterapeucie mamy możliwość zmienić własny związek. W żadnym przypadku nie postrzegajmy kwestii psychoterapii stereotypowo, bo bardzo często tak jakby sprawiamy, że najzwyklejsze, bzdurne stereotypy, mogą do końca zniszczyć naszą miłość!