Posted in Bez kategorii

Kurkuma w kapsułkach, kontra immunocal platinum – a więc, pomoc w zatrzymaniu zdrówka oraz dobrej sylwetki

Czym charakteryzuje się kurkuma w tabletkach i na co jest dobra? A co bywa z immunocal platinum? czym ta rzecz konkretnie bywa oraz na jakie rzeczy oddziałuje? To wszystko oraz jeszcze więcej dowiesz się, gdy odczytasz we dokładny sposób nasz nowy felieton!

immunocal platinum

Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com
Kurkuma jak każda osoba ma pojęcie to przyprawa, która przydaje niepowtarzalny smak naszym potrawom. Sporo osób jednakże nie wie, iż istnieje możliwość ją także zażywać jako swego rodzaju lekarstwo. Kurkuma w tabletkach to bardzo ekologiczny substancja, którego zadankiem jest wspieranie metabolizmu i doskonałe działanie na naszą wątrobę. Kurkuma, która to hindusi przezywają „złociutkim proszkiem”, który spiera się z wolnymi rodnikami oraz jest silnym antyoksydantem.

Poznaj więcej szczegółów w treści – one rzucą całkowicie nowe światło na rozpatrywaną w umieszczonym tu artykule. Po prostu kliknij ten odnośnik.

Posiada również właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe i grzybobójcze, również jak widać bywa bardzo uniwersalna. Jeśli chodzi jednak o drugą substancję…

Zadaniem immunocal platinum, która to bywa odmianą Immunocalu, bywa utrzymanie pełnej zdrowia równowagi pH, utrzymanie stabilnego poziomu cukru wewnątrz krwi a także zachowanie zgrabnej sylwetki, a także nie wątpiąc w to prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Można go również użytkować, kiedy: mamy powyżej 55 latek oraz potrzebujemy zachować zdrowie oraz wspaniałe samopoczucie, kiedy posiadamy problemy z aplikowaniem samemu sobie białka, w regularny sposób ćwiczymy, czy choćby próbujemy stracić na wadze.

Warto jednak zwrócić spojrzenie na kwotę owych dwóch wytworów, gdyż za ten zaczynający wpłacimy około 45 złotych za 240 kapsułek, a tymczasem za kolejny, zapłacimy w okolicy ponad trzystu złotówek za trzydzieści saszetek, które to używamy dwa razy dziennie po jednej.