Posted in Bez kategorii

Każdy Polak musi co pół roku chodzić do stomatologa, aby skontrolować stan swoich zębów

Ładny uśmiech może stać się naszą wizytówką na tym samym poziomie, co świetne doświadczenie. Zatroszczmy się zatem o zęby.
Duża część rodaków obawia się wizyt u dentysty.

modelka pozująca w bieliźnie

Autor: Alan Rampton
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Źródło: flickr.com

Wciąż mają przed oczyma przykre doświadczenia z czasów Polski Ludowej, gdy byli oni niemili i oszukiwali na znieczuleniach. W konsekwencji niejeden pacjent odczuwał cały ból związany z leczeniem. Jednak owe czasy dzięki Bogu minęły i to bezpowrotnie. Teraz rodzima stomatologia jest na najlepszym światowym poziomie. Stomatolodzy są dobrze wykształceni, a sprzęt jest nowy. Zatem czas przełamać swój strach i umówić się na wizytę. Należy również dać najlepszy przykład swym smykom. Dentysta, którego wybierzemy, musi przyjmować niedaleko nas, żeby w razie nieprzewidzianego wypadku nie trzeba było jechać na wizytę przez całe miasto. Jeśli jednakże chcemy, żeby stomatolog leczył również uzębienie naszych pociech, to należy wpierw sprawdzić, czy ma od dobre podejście do dzieci. Powinien być cierpliwy oraz mieć dla nich w swym gabinecie kącik zabaw. Nie zapominajmy, że regularne kontrole u dentysty powinny nas ustrzec przed dużymi ubytkami. Jednakże u stomatologa nie tylko leczy się bolące zęby. Można leczyć dziąsła lub wybielać zęby. To w obecnych czasach dość modne, w szczególności dla ludzi, którzy są na poważnych stanowiskach.

Zazwyczaj decydują się na taki zabieg również panie w przed dzień swojego ślubu.
Pamiętajmy, że dentysty nie trzeba się obawiać. Jak każdy lekarz (badania kierowców garwolin) kształcił się on po to, żeby działać na naszą korzyść.