Posted in Bez kategorii

Jak najlepiej zwiększyć biust? Tak żeby było zdrowo i w pełni bezpiecznie, a jednocześnie skutecznie? Jest na to odpowiednia metoda

Marzysz o wspaniałym biuście, ale nie planujesz implantów? Jest na to świetna metoda! Możesz swój biust powiększyć tłuszczem. Brzmi to dość osobliwie, lecz to rzeczywiście świetna metoda. Piersi po takim zabiegu wyglądają naturalnie, co istotne nie posiadają w sobie protezy silikonowej (która może mieć związek z różnymi problemami zdrowotnymi).

Taki zabieg powiększania biustu tłuszczem ma dwa etapy. Pierwszym z nich jest liposukcja, czyli pobranie tłuszczu i jego przygotowanie. Kolejny etap to wielowarstwowe przeszczepienie tłuszczu do piersi. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. To w tym momencie pobiera się odpowiednią ilość tłuszczu z różnych miejsc, np. z brzucha lub ud. Po zdobyciu tego materiału przygotowuje się odpowiednią substancję, gdzie trzeba oddzielić bezużyteczne, płynne frakcje. Następnie przez nieduże nakłucia, dość cienkimi kaniulami aplikuje się tłuszcz.

Wejdź na ten odnośnik oraz zobacz w treści (http://www.dziegielewska.eu/laserowa-korekcja-wzroku/) zamieszczony tam artykuł. Są tam uzupełniające wiadomości. One również prezentują tę tematykę.

Wykonuje się to cienkimi pasmami, pomiędzy skórą a gruczołem. Podaje się też pod gruczoł piersiowy, przykładowo do mięśnia piersiowego, jak i wokół piersi.

biust

Autor: Ava
Źródło: http://www.jagna.pl

Dzięki temu zabiegowi można uzyskać jędrne i większe piersi. Co ciekawe, dzięki liposukcji pozbywamy się niezbyt przyjemnych fałd, czy to na brzuchu czy w okolicach ud (strona ). Bardzo ważne jednakowoż, aby mieć na uwadze, że przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, więc jak ma normalnie funkcjonować w nowym miejscu to zabieg powinien być wykonany niezwykle dokładnie, a materiał musi być pobrany w odpowiedniej ilości. Zbytnio duża ilość tłuszczu sprawi, iż jego nadmiar może się nie zagoić. Doświadczony chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, jest w stanie określić to przed zabiegiem dobierając optymalną ilość tłuszczu, jaki może przeszczepić do piersi pacjentki.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg rzeczywiście perfekcyjny, a to dlatego, iż piersi wyglądają w pełni naturalnie.

Kiedy prezentowany post zostanie przez Ciebie przeczytany, wejdź także na odmienny pełen tekst (https://fabrykaoptyka.pl/), który zawiera równie wciągające treści.

Co równie ważne, nie mają w sobie ciała obcego, natomiast rezultat tego zabiegu jest całkowicie zadowalający dla zdecydowanej większości pacjentek. Ponadto, liposukcja wyszczupla sylwetkę, co jest ważne dla wielu kobiet. Pamiętajmy jednakowoż, jak chcemy stosunkowo duży biust to powinniśmy przeprowadzić parę zabiegów. Okres rekonwalescencji po zabiegu nie trwa długo, jest także mało bolesny.