Posted in Bez kategorii

Jagody acai – nowość w Polsce

Jagody acai to całkowita nowinka w Polsce. Moda na ich spożywanie przyszła do nas z Ameryki. Czym się cechują acai?. Czy są dziwnie podobne do zwykłych, polskich jagód leśnych? Gdzie można zdobyć je w naszym kraju? Na te problemy otrzymasz odpowiedzi w poniższym tekście.

acai

Źródło: flickr.com
Owoce acai pojawiają się na palmach w sercu brazylijskiej dżungli. W smaku, zdaniem znawców, przypomina pospolitą jagodę z dodatkiem czekolady. W Ameryce Południowej owoce acai są jadane od dawna. Na świecie moda na nie wybuchła dopiero obecnie, za sprawą badań, które dodały tym ciemnoniebieskim owocom wspaniałe cechy.

Jagoda acai na odchudzanie działa świetnie. Tą właściwość zawdzięcza przede wszystkim dużej dawce dobroczynnych kwasów tłuszczowych,normujących poziom cholesterolu u człowieka. Bardzo podobnie działa również na odchudzanie zielona kawa. Co interesujące, jagody acai, jak i zielona kawa mają bogatą ilość przeciwutleniaczy, czyli substancji, które wykazują wielce dziękczynne działanie dla organizmu. Są odpowiedzialne przede wszystkim za niedopuszczanie do narodzin komórek rakowych! Poza tym południowoamerykańskie owoce aż wybuchają od witamin, pierwiastków i, co jest nieczęste w składzie owoców, również aminokwasów.

Owoce te mają działanie energetyzujące i regenerujące. Ulepszają odpoczynek, usuwają z krwi niedobre toksyny, wspierają metabolizm. Wzmacniają oczy, mięśnie i odporność ciała. Mało? Obniżają ciśnienie tętnicze, tą drogą mocno zażegnując szanse zachorowań na serce. Wspierają formę duchową i umysłową.

Po zapoznaniem się z katalogiem zalet amazońskiego owocu, bez wątpienia ciśnie się wam na usta pytanie: gdzie kupić jagody acai albo zieloną kawę? W Polsce znaleźć je w supermarketach czy targach jest niełatwo. Stąd zalecam znaleźć sprzedawcę owoców przez sieć – zobacz tu: greenpowerslim.pl/.

Czy odnośnie prezentowanej publikacji masz więcej pytań? (https://zyciebezbolu.pl/oferta/drenaz-limfatyczny/) Jeżeli tak, kliknij ten link – to nie powinno za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

W tym miejscu muszę was ostrzec. Jest wielu oszustów, oferujących zwykłe, polskie jagody jako jagody acai. Upewnijcie się, czy handlowiec posiada odpowiednie certyfikaty, które zapewniają kraj pochodzenia jego oferty. autentyczne jagody rosną jedynie w Amazonii.