Posted in Bez kategorii

Garść pomysłów, które przekonają zarządców tych małych i tych wielkich sklepów do wymiany starych lamp na modne oświetlenie ledowe

Dużo się obecnie słyszy o oświetleniu led, a ci bardziej gospodarni mężczyźni zdążyli już do tej pory wymienić większą część starych żarówek na te energooszczędne. Jednakże nie tylko prywatni odbiorcy energii elektrycznej mają na względzie sprawy finansów – niższe rachunki za prąd chcą także dostawać przedsiębiorcy, a zwłaszcza zarządcy tych zakładów, w których oświetlenie jest używane przez prawie całą dobę.

Do takich miejsc z pewnością zaliczyć można sklepy, tak te niewielkie, obok których każdego dnia przechodzimy w drodze do biura i te położone w obrębie centrów handlowych. Z pewnością zainteresuje ich ta oferta. Najlepsze rozwiązanie oświetleniowe dla sklepu winno uwzględniać wymagania samych handlarzy. Dużo jest uzależnione od rodzaju oferowanych w sprzedaży towarów, ale pewne rady są uniwersalne. Chyba najbardziej kluczową sprawą staje się wspomniana powyżej oszczędność. Z kolei wygląd konkretnej lampy właściwie schodzi na drugi plan, bo uwaga nabywcy skupiać się powinna na produktach wystawionych na sprzedaż. Znakomitym pomysłem może być zamontowanie na ściankach działowych bądź na suficie pojedynczych lamp wpuszczanych. A sprzedawcy oferują naprawdę bogaty asortyment niewyszukanych, ale modnych modeli.

sklep

Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com

Oświetlenie punktowe nie pozostaje jedynym wariantem, jaki można śmiało umieścić w sklepie. Gdy artykuły są poukładane na regałach rozstawionych wzdłuż ścianek, wtedy najlepszym pomysłem będzie nabycie lamp z systemem szynowym, oczywiście wykorzystującym technologię led. Jeśli sklep obuwniczy lub spożywczy jest zlokalizowany w zaledwie jednym pomieszczeniu, to warto przemyśleć kupno kwadratowych opraw ledowych – w takim przypadku dodatkowe oświetlenie okaże jedynie elementem dekoracyjnym.

Rozwiązanie oświetleniowe dla sklepu obligatoryjnie powinno uwzględniać pomysł na wykorzystanie witryny.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę (https://robak.konin.pl/oferta/zamykarki/automatyczne/jednoglowicowe/automatyczna-zamykarka-jednoglowicowa-zr-02) naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne stawki, zatem nie będziesz żałować!

Odpowiednio oświetlona ekspozycja może przyciągać zainteresowanie przechodniów nawet w godzinach nocnych. W latach osiemdziesiątych zeszłego stulecia uwagę zwracały przede wszystkim kolorowe neony, a dzisiaj również można wykorzystać światło o różnych barwach. Równie dobrym pomysłem będzie umieszczenie niewielkich reflektorów ledowych, które oświetlą modne w konkretnym sezonie torebki lub sandały. Z kolei miniaturowe reflektory bardzo dobrze sprawdzą się w sklepach jubilerskich, chociaż pamiętajmy, że broszki są na noc zabierane z wystawy, żeby nie kusiły złodziei.