Posted in Sprzęt dla sportowców

Dzięki kamerze sportowej ma się możliwość efektywnie zapisywać swoje sukcesy sportowe

Sport jest zajęciem obfitującym we wrażenia i ciekawym, zapewnia wiele fantastycznych przeżyć. Pewnym ludziom zależy na tym, aby swoje sukcesy sportowe uwieczniać i móc później oglądać na spokojnie, wymieniać się przeżyciami z innymi wyczynowcami lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej sytuacji idealnie spisują się kamery sportowe. Bywają one idealne w wypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka skałkowa, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.

Takowa kamera powoduje, że robienie filmów na przeróżnych wypadach jest dużo bardziej fajne. No dobrze, to które kamerki są moim zdaniem godne znaczącej uwagi? To znaczy nie mówię, iż może jestem wielkim ekspertem, jednakże uważam, że jestem w stanie zarekomendować coś solidnego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Początkowo polecam w szczególności kamerkę sportową firmy Sony, lub GoPro Hero 4 Silver. Moim zdaniem sony action cam jest zapewne pod każdym względem doskonałą kamerką. Zabrałem ową kamerę na wypad w Sudety – łażenie po pięknych górach z akurat tą kamerą spowodowało, że mam w tej chwili śliczne filmy. Sama jakość nagrania jest bez większego cienia wątpliwości genialna, no coś niezwykłego! Na dźwięk także nie mam prawa się uskarżać. Niby przesadnie tanio to nie jest, lecz ciężko zakładać, że natrafimy na bardziej wskazaną opcję. To znaczy następny produkt, który chciałbym trochę opisać także jest OK…

Profesjonaliści są jednak jednomyślni, że wybitne kamery gatunku Point-of-View, produkuje aplikacja do rekrutacji GoPro, projektant kamer sportowych marki Hero. Debiutujący w roku 2014 aparat GoPro Hero 4 black charakteryzuje się wybitnymi walorami, które plasują go w samej czołówce. Kamera ta jest dosyć droga, ale może poszczycić się naprawdę świetnymi parametrami użytkowymi, chociażby szybkością filmowania w wysokiej jakości, elektronicznym stabilizatorem obrazu, Wi-Fi, Bluetooth oraz wyświetlaczem dotykowym.