Posted in Bez kategorii

Badanie kropli krwi pozwala zobaczyć jakie sekrety kryje w sobie nasza krew.

Stan zdrowia dzisiejszego człowieka systematycznie się pogarsza. W teraźniejszych czasach nieustannie doskwierają człowiekowi na co dzień różnorodne, z pozoru ze sobą niezwiązane, słabości. Zakwaszenie organizmu, wynikające ze stosowania w niewłaściwy i nieadekwatny do swojego metabolizmu , tryb odżywiania.

Lekarz neurolog

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawidłowe cykle dysymilacyjne, zła przemiana materii, obecność pasożytów znajdujących się w ciele człowieka wskazują na duży wskaźnik wielu substancji szkodliwych. Niedostateczna odporność ciała człowieka, podwyższona zachorowalność występuje w chwili zakwaszenia organizmu. Zbierające się w krwi złogi cholesterolowe, decydują o miażdżycy oraz pozostałych schorzeniach układu krążenia, w efekcie, których umiera w tej chwili najwięcej osób na świecie.

Poszukując przyczyn dolegliwości zwracamy się do lekarza i wykonujemy cały szereg badań (). Rezultaty badań nie są złe, mimo to niedyspozycje nie ustępują. Mikroskopowe badanie kropli krwi to niezwykła możliwość obejrzenia tego, co znajduje się wewnątrz ciała o czym generalnie nie ma się pojęcia. Płyn ustrojowy – krew, przenosi O2 i składniki odżywcze i odtransportowuje złogi chorobotwórcze z poszczególnych tkanek ciała człowieka. Obserwacja kropli krwi, jest niezwykłą okolicznością, aby spojrzeć w jakiej kondycji jest organizm a także jaki jest sposób życia osoby badanej. Analizując jakość świeżej krwi, możemy śledzić warunki zdrowia pacjenta.

Posiłkując się obrazem krwi widocznym w urządzeniu powiększającym, u sprawdzanych osób można zaobserwować w bardzo dokładny sposób, obecność pleśni, mikrobów, endopasożytów, wirusów, złogi: toksyczne, cholesterolowe, metali ciężkich, półmartwych krwinek, kryształów nerwowych, niestrawionych białek, węglowodanów itp. Wczesne zaobserwowanie czynników chorobotwórczych wyklucza ryzyko zapadania na różnego typu przypadłości – depresję, nieustające znużenie oraz inne nierozpoznane choroby cywilizacyjne. Za pomocą prewencyjnego analizowania kropli krwi jest wiara w szybkie rozpoznanie infekcji wirusowych, stanów zapalnych wywołanych przez bakterie chorobowe, infekcji grzybiczych.