Posted in Bez kategorii

Znalezienie dobrego stomatologa może być czasami dość skomplikowane, choć na rynku wiele jest gabinetów stomatologicznych

Każdy, kto poszukuje najlepszego stomatologa, musi sprawdzić w internecie opinie konkretnego lekarza. Powinniśmy zapisać się do najlepszego.
Wielu Polaków obawia się dentystów.

Praca przy komputerze

Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Ten strach jest wpisany w nasze geny. Ludzie, którzy pamiętają okres komuny, posiadają w podświadomości obraz stomatologa, który był niemiły i wyrywał zęby niemal na żywca. Ich brzdące, które nie może pamiętać owych lat, czasami też się boją, ponieważ słuchają słów rodziców. Nadszedł czas, by przerwać ten zaklęty krąg. Dzisiejsza stomatologia w Polsce stroi na najwyższym światowym poziomie. Mamy świetnych specjalistów. Przylatują do nas nasi Europejczycy z Zachodu (dla przykładu Niemcy czy Brytyjczycy), aby u nas leczyć zęby. Wobec tego kontrolna wizyta co pół roku powinna stać się naszym priorytetem. Przecież ładny uśmiech jest najważniejszy. Dobrych dentystów wyszukamy w internecie. Trzeba szukać gabinetów, które zlokalizowane są blisko od naszego osiedla. Dzięki temu nie będziemy musieli jechać przez pół miasta w godzinach szczytu, gdy niespodziewanie rozboli nas ząb. Jeżeli chcemy, aby nasz dentysta stomatolog bielany leczył też zęby naszych pociech, to musimy sprawdzić, jakie ma on podejście do berbeci. Musi być przede wszystkim cierpliwy i powinien łatwo łapać z nimi kumpelski kontakt.

Poza tym w jego gabinecie musi znajdować się telewizor, na którym będą mogły być puszczane bajki, a w poczekalni musi znaleźć się fajny kącik malucha z zabawkami oraz kolorowankami. Wszystko po to, by nasz smyk czuł się dobrze.