Posted in Bez kategorii

Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet – sprawdź, znowu poczuć się atrakcyjną?

Niemal każda pani chciałaby czuć się atrakcyjnie. Z żalem spogląda na następne zmarszczki, mniej jędrną skórę oraz negatywne efekty ciąży, jaka oczywiście dała upragnionego bobaska, ale nie zostawiła najlepszych śladów na naszym ciele. Jednakże są sposoby, jakie pomagają kobiecie na nowo poczuć się piękną i tak wyglądać. Wyjściem jest odpowiednia klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są wyjątkowo polecane?

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic

Bez wątpienia są to wszelkiego typu wypełniacze, np. kwas hialuronowy, które pomagają poprawić rysy twarzy oraz pozbyć się zmarszczek. Skóra odzyskuje swoją jędrność i wygląda o wiele młodziej. Całkowite rezultaty po takim zabiegu widoczne są po tygodniu. Wiele pań zmaga się także z bliznami po przebytych operacjach, np. po cesarskim cięciu. Chociaż ta ostatnia blizna jest praktycznie niewidoczna, to wiele kobiet chciałaby ją usunąć, aby nie czuć dyskomfortu w intymnych sytuacjach. W takim przypadku najlepiej sprawdza się usuwanie blizn laserem (sprawdź to).

Z reguły wystarcza już 1 zabieg, maksymalnie 2, by pozbyć się niedoskonałości urody i ponownie cieszyć się doskonałym ciałem. Przy pomocy lasera da się również usunąć inne blizny, w tym po trądziku bądź blizny po oparzeniach. Wystarczy umówić się na konsultację lekarską, aby dowiedzieć się informacji, które powinniśmy znać przed podjęciem decyzji oraz ustalić dzień zabiegu.

Należy jeszcze wspomnieć o jednym zabiegu, jakim jest plastyka pochwy Warszawa (info tutaj).

W dzisiejszych czasach dostęp do nowych informacji jest niesamowicie ważny, zatem zobacz wpis z witryny, gdyż traktuje on o podobnej sprawie.

To zabieg wielokrotnie wybierany przez panie, które z racji ciąży cierpią na rozciągnięcie narządów intymnych przez co nie mogą czerpać faktycznej przyjemności z seksu z partnerem. Waginoplastykę przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i trwa ok. 1,5 godziny. Chirurg musi naciąć tylną ścianę pochwy, aby usunąć nadmiar tkanek. Później za pomocą rozpuszczalnych nici specjalista zaszywa mięśnie i śluzówkę, aby nadać jej poprzedni wygląd. Po zabiegu pacjentka musi zostać w szpitalu przez co najmniej dwadzieścia cztery godziny, proces gojenia zaś trwa około dwóch miesięcy.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcesz zdecydować się na jeden z powyżej przedstawionych zabiegów bądź poznać pozostałe punkty umieszczone w ofercie klinik, powinnaś osobiście pójść do jednej z nich, by skonsultować się ze specjalistą. Najistotniejsze to spytać o przeciwwskazania oraz możliwe komplikacje, by uzyskać pewność, iż chcemy zdecydować się na zabieg