Posted in Sprzęt dla sportowców

Tenis ziemny na żywo w internecie

Jakie zawody sportowe są ukochane przez Polaków? Na pewno futbol, mimo faktu, że nasi zawodnicy kiepsko pokazali się w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych turniejów były śledzone przez rzesze Polaków. To powszechna tendencja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej widowni. Podobnie prezentuje się tenis live.

Odzież sportowa

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Agnieszka Radwańska w tym roku przeszła aż do finału prestiżowego Wimbledonu, a w ogólnej klasyfikacji najsprawniejszych zawodniczek na świecie zdobyła wspaniałą drugą lokatę. Jej wiktorie sprawiły, że Polacy zafascynowali się tenisem. Obywatele z zadowoleniem widzieli ją w roli niosącej polską chorągiew w trakcie inauguracji zmagań olimpijskich w mieście królowej Elżbiety II. Fani sportu mocno zmartwili się, kiedy po kiepskich występach odpadła z turnieju głównego. Wielkie zaaferowanie tenisem łączy się wprost z olbrzymimi oczekiwaniami, z tym wyraźnie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie może radzić. Jednakże to się bez wątpienia zmieni, kiedy przywyknie do swojej roli w oczach kibica. Dobrą tenisistką jest też Serena Williams.

mecz tenisowy

Autor: Steven Pisano
Źródło: http://www.flickr.com

A popularność tenisa da się zweryfikować widząc rosnące rezultaty oglądalności jej turniej, a również po formie rekreacji rodaków. Wielu żaków uprawia w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny. Często można spotkać w parkach mieszkańców odbijających piłeczkę na publicznych kortach (markowe rakiety do tenisa). Dużą popularnością cieszą się hale, w których można opłacić kort na parę gier. Rośnie liczba pubów, w których da się popatrzeć na tenis na żywo w internecie.

Również w WWW można znaleźć kilka stron, których obszarem zainteresowań jest tenis radwańska. Wyniki, transmisje na żywo, analizy – wszystko w jednym miejscu.

Nie masz ochoty skończyć interesującego tematu na jednym wpisie? W takim razie zachęcamy do nowych – kliknij w źródło wypożyczalnia sprzętu narciarskiego białka tatrzańska cennik i przenieś się na podobną witrynę.

Można wyrokować, że takich serwisów wyrośnie sporo więcej. Przed Radwańską jeszcze wiele lat grania, trzymajmy kciuki, by zwyciężała, ponieważ wtedy ten sport ma możliwość na stałe wbić się do panteonu rywalizacji narodowych – więcej.