Posted in Biznes a zdrowie

Sposób na niedrogie mieszkanie

W życiu każdego z nas nadchodzi moment, gdy chcemy „zapuścić korzenie” w jednym miejscu. Początkowo jest to tylko szybka myśl, która po czasie zamienia się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, planujemy, a bywa, że dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego mieszkania. Kuszą nas ładne ogrody, nadzorowane osiedla i nowoczesne rozwiązania.

Komornik sądowy

Autor: Linds Panther
Źródło: http://www.flickr.com
Komornik – Tarnowskie Góry

Całe przedsięwzięcie trzeba zacząć od zdecydowania w której dzielnicy chcemy zamieszkać. Preferujemy zielone tereny za miastem, czy może strzeżone osiedle bliżej jego serca? Wszystko zależy od finansów, lub zdolności kredytowej.

W obecnych czasach Polaków nie stać na tak duże inwestycje, dlatego obecnie najczęściej wybieraną drogą do uzyskania funduszy na zakup wymarzonego mieszkania stały się kredyty mieszkaniowe. Coraz więcej osób interesuje się także szansą nabycia nieruchomości podczas licytacji komorniczej.

Zdecydowanie zakup mieszkania przy udziale komornik śląsk niesie ze sobą wiele dobrego. Podczas pierwszej licytacji cena wywoławcza ustalona zostaje na 3/4 wartości rynkowej lokalu.http://ekspert-plock.pl/ (http://www.ekspert-plock.pl/)Jeżeli podczas pierwszej licytacji mieszkanie nie znajdzie właściciela, to podczas drugiej, cena kupna nie powinna wynosić więcej od wcześniejszej ceny wywoławczej. Nawet 25 proc. oszczędności to w przypadku zakupu mieszkania ogromna suma. Informacje w kwestii licytacji odszukamy w sieci wystukując tekst: komornik (przejdź) Tarnowskie Góry.

Licytacje komornicze – Tarnowskie Góry
Równocześnie należy wspomnieć, że jeżeli mieszkanie trafiło na licytację, to jego stan nie musi oznaczać niskiego standardu. Licytacje komornicze Tarnowskie Góry przeprowadzane są z wielu powodów, dlatego standardy lokali mogą wyraźnie różnić się między sobą. W większości są to powierzchnie nadające się od momentu zakupu do zamieszkania, nie wymagające remontu. Warto mieć na uwadze, iż mieszkania z licytacji komorniczej sprzedawane są na zasadzie nabycia pierwotnego, a więc są zwolnione z długów i zobowiązań hipotecznych dłużnika.

Teoretycznie więc możemy kupić wyczekiwane mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Ale aby nie kupować „kota w worku” powinniśmy dokładnie przemyśleć ową inwestycję. Chcesz wiedzieć więcej kliknij