Posted in Bez kategorii

Smukła oraz wyrzeźbiona sylwetka to pragnienie wielu ludzi — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem fachowca

Obecnie ciężko wyobrazić sobie, by istniał ktoś, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Pragnienie schudnięcia oraz wyrzeźbienia smukłej sylwetki to jedynie początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety wiele osób ma słomiany zapał oraz z reguły kończy się na dużych obietnicach. By nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie się za nas i przeprowadzi przez trudny okres gubienia zbędnych kilogramów i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to czas utraty zapału oraz czasami wściekłości, ale także szczęścia z osiąganych postępów. Musimy przecież jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie można osiągnąć w dwa tygodnie. Reklamy tak nam wmawiają, kiedy oferują przeróżne tabletki i herbatki, ale to wierutne kłamstwo.

Przyciągnął Cię taki tekst? To super, jednak kliknij ten odnośnik, gdyż oprócz tego mamy również inny podobny artykuł, który warto zobaczyć tam.

Jedynie treningi i zdrowa dieta dadzą pożądany i trwały efekt. Aby nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są dostrzegalne od razu, trzeba przed sobą stawiać pośrednie cele. To ułatwia zadanie. Prócz tego wsparcie coacha będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on wymyślał dla nas ćwiczenia, które skutecznie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji. Częstym problemem osób, które trenują samodzielnie, jest to, że robią sobie krzywdę.

PrzeCiążają się już na pierwszych treningach, gdyż chcą natychmiast zobaczyć efekty i bywają niecierpliwi. Przez ostatnie kilka lat prowadzili siedzący tryb życia, a tu nagle zaczynają biegać po kilkanaście km albo podnosić po 60 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało opłakane skutki.