Posted in Zdrowa dieta

Schodźmy z wagi z głową

Po raz kolejny idzie wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w zeszłoroczna spódnicę. Z przerażeniem patrzymy w lustro. Daje się zauważyć, że zbytni sobie pofolgowaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. W głowie od razu pojawiają się nam wszelkie błyskawiczne diety, które od razu poprawią naszą sylwetkę.

W końcu zależy nam na czasie – lato już niedługo i będziemy chcieli zaprezentować się innym na plaży.

Ale tego typu szybkie odchudzanie nie da jakichkolwiek długotrwałych wyników. Dodatkowo, może zaowocować efektem jo- jo. Aby zgubić zbędne kilogramy i zachować piękną figurę na dłużej potrzeba na to więcej niż kilka tygodni głodówki.

Złotym środkiem będzie prawidłowa dieta, bogata we wszelkie witaminy a także codzienne ćwiczenia. Tylko jeśli te oba czynniki będą się razem przeplatać, osiągniemy zamierzony cel. Nie w tym rzecz, aby przez jakiś czas właściwie się zachowywać, a kiedy już stracimy zbędne kilogramy, powrócić do złych zwyczajów. Trzeba odmienić nasz sposób życia w zupełności, jedynie wtedy odniesie to rezultat –

Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch

Autor: Will Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze, nie chodźmy nigdy głodni. Jeśli doprowadzimy do takiej sytuacji, zechcemy błyskawicznie wypełnić żołądek i zaczniemy wrzucać w siebie, co popadnie. Musimy się również nauczyć przygotowywać domowe posiłki.

Jeżeli żywo zajmuje Cię opisywana w tym artykule sprawa, to dodatkowo zobacz ofertę na stronie (http://zdrowie-dom.pl/). Z pewnością znajdziesz w niej coś ciekawego dla siebie.

W internecie możemy wyszukać wiele interesujących przepisów. Dołóżmy wszelkich starać, by nasze posiłki były kolorowe i oryginalne. Zupa kokosowa, czy też zupa z soczewicy przepis to dania nie tylko zdrowe, ale i egzotyczne, których przygotowanie da nam mnóstwo przyjemności. Także swojej rodzinie powinniśmy samodzielnie przygotowywać posiłki. Obiadki dla niemowląt powinniśmy przyrządzać jedynie ze świeżych i sprawdzonych produktów – .

Kiedy zmienimy swój sposób bycia, okaże się, że doskonale oddziałuje to na cały nasz organizm. Możemy zauważyć zależność zdrowe odżywianie a włosy. Jeśli zaczniemy się odpowiednio odżywiać, nasze włosy nabiorą blasku i będą mocniejsze. Najlepszą odżywką dla nich będą świeże owoce i warzywa.