Posted in Sprzęt dla sportowców

Przyszłość już w chwili obecnej rozpościera przed nami swoje zdrowe i praktyczne wyjścia. Bidon z filtrem węglowym to nowoczesny wyrób dla każdego!

W latach nowatorskich rozwiązań naprzeciw wymaganiom zwiedzających i podróżujących, a też sportowców i reszty osób wychodzi eko technologia. Jeszcze parę lat wcześniej nikt nie wyobrażał sobie, że będzie można bezpiecznie napić się wody z rzeki, jeziora, czy strumienia. Współcześnie jest to w pełni dostępne dzięki ewolucji nauki, a co najistotniejsze jest to naturalne.

Bidon

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjściem, które gwarantuje bezpieczne spożywanie wody jest bidon z filtrem węglowym. To dzięki niemu nie trzeba już kupować wody ze sklepu, ponieważ ta z kranu w domu, czy podczas wypraw ta z jeziora, czy rzeki może tak samo zaspokoić nasze pragnienie. Wyjątkowe butelki filtrujące przy odpowiednim używaniu potrafią wystarczyć nawet na parę lat. Jedyną rzeczą, jaką należy w nich wymieniać, to filtry węglowe, które (w zależności od firmy) po około pół roku, lub po przelaniu 100-150 litrów wody zużywają się.

Bidon z filtrem węglowym jest rzeczą wielokrotnego użycia. Jest wykonany z dużej jakości plastiku, bez dodatku biosfenolu A, PCV i ftalanów. Zwyczaj działania osadzonego wewnątrz butelki filtra węglowego jest łatwa – woda przepływa przez naładowaną dodatnio przestrzeń filtrującą, a ujemne jony zanieczyszczeń są wyłapywane i zaciągane do powierzchni granulek węgla. Tego typu filtry węglowe muszą spełniać wymogi międzynarodowe w kwestii redukcji zanieczyszczeń organicznych oraz woni i smaku chloru w tradycyjnej wodzie z kranu.

Aktualnie setki tysięcy ludzi z dużym powodzeniem korzysta z bidonów z takim rodzajem filtrowania.

Zapewne będzie interesować Cię następująca strona, wyszukasz w tamtym miejscu wiele ciekawych informacji. Miej na uwadze, że jest często aktualizowana.

Dzięki prostocie użytkowania, prawdziwej i odczuwalnej skuteczności działania oraz funkcjonalności coraz więcej osób je nabywa. To całkiem naturalna i oszczędna alternatywa dla butelkowanej wody ze sklepu. Bidon z filtrem węglowym to najbardziej innowacyjny gadżet dedykowany dla każdego, komu nie jest obojętna przyroda i zdrowie.

Wodę z tego typu butelki można natychmiast po nalaniu spożyć, ponieważ filtr węglowy działa ekspresowo. Media i ludzie coraz więcej mówią o przełomu w przenośnej filtracji wody. Dzięki temu wyjściu wytwarzamy mniej odpadów, posiadamy mniej kosztowną i również dobrej jakości alternatywę, którą mamy możliwość każdorazowo wziąć ze sobą i napełnić.