Posted in Bez kategorii

Promowanie na telebimie

Telebim to najwyższej kategorii urządzenie służących do przekazu danych o produkcie, lub usłudze dla okazałego zespołu klientów. Dzięki zastosowaniu specjalnych diod LED jest to wyłączna technologia, która zezwala na emisję obrazu ogromnej jakości przy zachowaniu imponującej widzialności w dowolnych warunkach pogodowych. Jedynie owa technologia umożliwia pokonać oświetlenie słoneczne, co czyni obraz doskonale czytelny w świetle dziennym. Modułowa budowa ekranu zapewnia jego rozbudowę, bądź przebudowę rozmiaru, jak również bezproblemową zmianę miejsc, oraz serwisowanie.

telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów przynosi dużo większe potencjały reklamy.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę wsparcie sprzedaży naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, więc się nie rozczarujesz!

Zestawione w wielu punktach zwiększają ilość adresatów, a tym samym liczbę potencjalnych nabywców.
To właśnie za sprawą cyfrowej techniki diodowej, oraz dynamicznych i pełnych odcieni obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę konsumenta, również wpływają na rozpoznawalność marki. Częstość z którą pokazują się spoty reklamowe ułatwia trafienie do potencjalnego konsumenta, jakie w efekcie wiedzie do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania – najlepsza sieć telebimów.

Film jest dużo lepiej zapamiętywany aniżeli prosty obraz bilboardowy. Wykazano, że reklama wyrobu wyświetlanego na telebimach w sporym stopniu przyczyniła się do podniesienia sprzedaży. Niezwykle ważne jest też umieszczenie telebimu. W ruchliwych punktach jest większa możliwość zapamiętania obrazu przez większą grupę możliwych nabywców. Właściwym miejscem mogą być główne ulice miast, albo sąsiedztwa wielkich centrów handlowych.

reklama na białym budynku

Autor: khair mispan
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć telebimów wykorzystywana jest zarówno przez przedsiębiorstwa handlowe, usługowe, jak i inne, funkcjonujące w przeróżnych gałęziach przemysłu, a także apteki i świątynie. Ergonomiczność, prostota obsługi i odporność na warunki pogodowe przyciągają spojrzenie, a przy tym są doskonale zrozumiałe. Reklama zademonstrowana w takiej formie nie tylko prędko i efektywnie dociera do ewentualnych klientów, lecz również ceny jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele mniejsze aniżeli zwykłe koszty innych reklam – przeczytaj więcej.