Posted in Biznes a zdrowie, Finanse a sport

Jeśli zamierzasz kupić nowy samochód koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

Wiele osób marzy o posiadaniu dobrego auta. Sprawdzony pojazd jest w szczególności istotny dla właścicieli firm, którzy prowadzą własny biznes. Istnieją różne formy kupna auta, my pokazujemy jedną z nich.
Leasing – co to takiego?
Leasing to forma dzierżawy. Co to znaczy? Jeśli decydujemy się na leasing samochód na który się zdecydujemy nie staje się naszą własnością.

Jesteśmy tylko jego użytkownikami. Zadacie pytanie: czy to w ogóle ma sens? Tak. Leasing jest znakomitą ofertą ze względu na eliminację formalności do koniecznego minimum. Kiedy zdecydujesz się na leasing będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego oraz prawa jazdy. W przypadku dzierżawy droższych aut, firma leasingowa pewnie upomni się o zaświadczenie o dochodach,piastowanym stanowisku oraz wyciąg z banku.Rodzaj potrzebnej dokumentacji zależy od auta na jakie się zdecydujesz.
leasing

Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl
Dla kogo jest przeznaczony leasing?
Panuje wszechobecne przekonanie, iż leasing jest tylko dla przedsiębiorców. To błędne stwierdzenie.
Z jakiego powodu? Ponieważ leasing jest znakomitą propozycją zarówno dla osób, które mają swój biznes, jak i dla osób fizycznych. Jeśli masz wolny zawód i Twoje dochody nie są regularne leasing będzie dla Ciebie zdecydowanie bezpieczniejszą i bardziej osiągalną opcją. Z jakiego powodu? Kiedy zdecydujesz się na leasing, Twoja zdolność kredytowa nie będzie miała większego znaczenia. Firmy leasingowe są znacznie mniej rygorystyczne niż instytucja bankowe. Musisz mieć świadomość, iż gdy decydujesz się na kredyt, formalności związane z kupnem przedmiotu są znacznie bardziej skomplikowane. Jednym słowem: leasing jest prosty i zdecydowanie mniej ryzykowny. Ponadto mówi się, że leasing jest w odniesieniu do kredytu bardziej opłacalny ze względu na korzyści podatkowe.
Samochód nowy czy używany?
Wielu przedsiębiorców często decyduje się na zakup używanych aut. Czy decydując się na leasing, też będą mieli taką możliwość? Jak najbardziej! Musimy mieć świadomość, że możemy dzierżawić zarówno auta nowe, jak i używane.

Jeśli omawiana problematyka Cię naprawdę fascynuje, to bez zwłoki kliknij tu – to bardzo wciągająca treść, która też Cię zainteresuje!

istnieje jednak jedno wymaganie: jeśli chcemy mieć używany samochód i zdecydujemy się na leasing, nasze auto musi mieć maksymalnie 11 lat. Wysokość leasingu w przypadku aut nowych, oraz używanych, jest taka sama, a więc wynosi 80% całkowitej wartości samochodu.

Czy leasing dotyczy wyłącznie samochodów?
Leasing nie jest związany wyłącznie z użytkowaniem auta. Jesteśmy w stanie wydzierżawiać zarówno samochody, jak i rozmaitego rodzaju maszyny oraz urządzenia potrzebne do sprawnego funkcjonowania biznesu.

W zależności od dziedziny gospodarki, w której działamy możemy leasingować sprzęt i oprogramowanie komputerowe, a zatem: komputery, notebooki,drukarki, kopiarki a także urządzenia wielofunkcyjne. Jeżeli działamy w gastronomii możemy leasingować różnego rodzaju sprzęt gastronomiczny, jak i meble potrzebne do wystroju lokalu. Leasing jest doskonałą opcją na tzw.

Zaabsorbowała Cię przedstawiana kwestia? Kliknij zatem tutaj i sprawdź więcej na stronie (http://www.eccoholiday.com/wakacje-samolotem/grecja/kreta/ilianthos-village/). Zamieszczone tam materiały także Cię bardzo zaintrygują!

„początek”, gdy stawiamy swe pierwsze kroki w biznesie i nie chcemy inwestować w zakup własnego sprzętu.