Posted in Bez kategorii

Jak najlepiej odstawić nałóg?

Jest mnóstwo rzeczy, od których jesteśmy w stanie się uzależnić. Jest to oglądanie telewizji, granie w gry komputerowe, czy shopping.

Niestety, czasem rzucamy się w szpony nałogu, który psuje nasze zdrowie i może być przyczyną naszego zgonu. Jednym z nich jest palenie papierosów.

e-papieros

Autor: Justin Matthew
Źródło: http://www.flickr.com

W jakim celu wypalamy papierosy, jeżeli domyślamy się, czym to się może dla nas skończyć? Chociaż zabraniamy naszym dzieciom palić, bardzo często po jakimś czasie odkrywamy, że kurzyły już dawno pod naszą nieobecność. Jest to na pewno dla nas duży szok i początkowo nie jesteśmy w stanie w to uwierzyć, lecz z drugiej strony, skoro one patrzą na to, co my czynimy, chcą nas podświadomie naśladować. Wypalenie papierosa jest symbolicznym wkroczeniem w dorosłość. Jeżeli opiekun nie umiał zaszczepić dziecku pewnych zasad, to palenie będzie dla młodego człowieka także pomysłem na zyskanie pośród kompanów szacunku.

Potem ten nałóg jest z nami przez lata. A przy okazji szkodzi na nasz organizm. Niszczymy nasze płuca (jonizatory do domu) i narażamy się na ryzyko raka. Mamy kiepską kondycję. Palacze ledwo wspinają się po schodach, nie wspominając nawet o aktywności fizycznej.

Masz wielki problem ze znalezieniem efektywnego rozwiązania Twego dylematu? Z pewnością prędko może pomóc Ci ta strona laser show cena.

Do tego trzeba dodać żółte uzębienie oraz nieprzyjemny oddech.

Dlatego pragniemy pożegnać się z tym okropnym nałogiem. Wiemy również doskonale, że papierosy pochłaniają bardzo dużo pieniędzy. Gdybyśmy policzyli, ile wydajemy rocznie na papierosy, okaże się, że to pokaźna kwota, którą możemy spożytkować na coś konkretnego. W walce z tym nałogiem wyjątkowo pomocne okazuje się papieros elektroniczny, do nabycia np. na Sklep E-papierosy|Sklep e-papierosy| epapierosy.

Ten wynalazek ostatnich lat pomaga palącym w łagodny sposób uwolnić się od nałogu. Często bowiem zapalamy papierosa w stresujących momentach i przyzwyczailiśmy się do tego. Jedynie to może nas uspokoić. Tabletki, czy plasterki nam w tej sytuacji nie pomagają. Natomiast papierosy elektroniczne sprawiają wrażenie, że palimy, chociaż w takich urządzeniach nie dochodzi do spalania. Występuje podgrzanie specjalistycznego e-liquidu i w rezultacie inhalujemy się oparami, które wtedy powstają. Jest to również bardziej oszczędne rozwiązanie, niż zwykłe papierosy, gdyż ten płyn wymieniamy co jakiś czas.