Posted in Zdrowy tryb życia

Co zrobić, gdy nasze zęby nie prezentują się zbyt ciekawie? Ciekawym rozwiązaniem mogą być licówki

Są tego rodzaju okoliczności, że niezbyt często uśmiechamy się i nie chodzi tu na pewno o dobry humor.

Po prostu nasze zęby nie są w zbytnio dobrym stanie, są niezbyt równe, widoczne są przebarwienia, pojawiają się za duże szpary pomiędzy zębami itp., a to wszystko powoduje, iż nie chcemy, aby ktoś to zauważył. Całe szczęście mamy na to sposoby, jednym z nich jest założenie licówek.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Licówki, na przykład jedne z bardziej znanych licówki porcelanowe, to dość cienkie płatki porcelany, jakie nakleja się na przednią powierzchnię zębów, dzięki temu możemy zakryć defekty estetyczne- licówki. Za pomocą licówek można rozjaśnić zęby, spowodować, iż będą idealnie wyglądać, będą miały wspaniały kształt jak i barwę. Jesteśmy w stanie także poszerzyć albo w ogóle zlikwidować szpary między zębami. Są także właściwe do małej korekty ustawienia zębów, na przykład w przypadku małego skręcenia albo stłoczenia.

Licówki są najlepsze dla osób, które chcą rozjaśnić kolor zębów, jak również ukryć trwałe przebarwienia. Używa się je w sytuacji niezbyt estetycznych bruzd, jak jednocześnie uszkodzeń uzębienia. Dopiero przy większych zniszczenia stosuje się korony ceramiczne. Licówki powinien zakładać dobry dentysta, ponieważ wtedy mamy gwarancję, że wszystko zostanie zrobione jak najlepiej, a nasze zęby faktycznie zyskają na wyglądzie- https://www.dentystakaniak.pl/go rodzaju specjalistę?

Najbardziej właściwym miejscem jest Legnica, w której z pewnością odnajdziemy takiego fachowca, jaki polepszy wygląd naszego uzębienia, a my będziemy mogli na nowo się uśmiechać, bez troski, że ktoś zobaczy nasze ubytki.